Dřevostavby, truhlářství Kabele

Provádíme

Naší prioritní činností je výroba kvalitních dřevěných chat k celoročnímu obývání.

Jedná se o izolované dřevostavby různých rozměrů (dle Vašeho přání) z hoblovaných hranolů 10 x 10 cm. Vždy se jedná o konstrukci pomocí spoje čep a dlab. Na výrobu používáme kvalitní smrková podlahová prkna (28 mm) a k oplášťování srubové palubky (20 mm). Střešní krytinu si zákazník může zvolit dle své představy – Bonský šindel, tašky KM – Beta, plechovou krytinu atd. Součástí každé chaty jsou jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře, okna opatřená izolačním dvojsklem, která lze osadit okenicemi, okapy, oplechování a trojí nátěr.

Dle požadavků zákazníka ji můžeme vybavit elektrikou, vodou a plynem.
Všechny dřevostavby usazujeme na betonové patky (30 x 30 cm) umístěné po jednom metru, není potřeba budovat základovou desku, což představuje velkou úsporu Vašich financí!!! Další z výhod je také dostatečné větrání stavby.

Dále vyrábíme:

nábytek, zahradní domky a chatky, nářaďové domky, rekreační dřevostavby, dřevostavby rodinných domů, sruby, roubenky, zahradní altány a pergoly, zastřešení balkonů, garážová stání, prodejní stánky, autobusové zastávky, přístřešky, kadibudky, ploty, vrata, zahradní doplňky jako dětské prolézačky, pískoviště, psí kotce, boudy nebo zahradní nábytek a mnoho dalšího.

dřevostavby,truhlářství,zahradní domky,chaty